Kosár
Fiókom
Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Singlemode, BiDi
Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Singlemode, BiDi
Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Singlemode, BiDi
Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Singlemode, BiDi
Termék adatai

Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Singlemode, BiDi

Cikkszám: DN-81004
Garancia: 12 Hónap
12 312 Ft
OutOfStock
A termék jelenleg nem rendelhető, értesítést kérek, ha újra elérhető:
Gyártó: Digitus
Még senki nem írt véleményt erről a termékről.
Véleményed megosztásához be kell jelentkezned