Tenda TEG1126P-24-410W 24GE+2SFP Ethernet Switch With 24-Port PoE

Tenda TEG1126P-24-410W 24GE+2SFP Ethernet Switch With 24-Port PoE

Cikkszám: TEG1126P-24-410W
Webshop: Raktáron

A TEG1126P-24-410W a Tenda által önállóan tervezett, nem menedzselt PoE switch. Az IEEE 802.3af és IEEE 802.3at szabványoknak megfelelően képes a PoE-üzemű eszközök intelligens azonosítására. A 370 W maximális PoE kimeneti teljesítményével és az egyetlen port 30 W-os teljesítményével képes áramot szolgáltatni az AP-k, IP-kamerák és IP-telefonok adatátvitelekor. A kapcsoló 4 munkamódot támogat, beleértve a standard, prioritás, kiterjesztés és VLAN módokat, így ideális választás a videófelügyeleti és vezeték nélküli hálózati rendszerekkel rendelkező vállalkozások, szállodák, iskolák, gyárak számára.

Gigabites SFP Uplink bővítőhelyek: hosszú távú veszteségmentes átvitel
A két 1000 Mbps SFP-nyílással a switch képes kielégíteni a Gigabit WLAN és a HD digitális megfigyelés uplink-sávszélesség iránti jelenlegi igényt. A Tenda TEG311SM optikai szálas modullal együttműködve a kapcsoló akár 20 km-es maximális átviteli távolságot is támogat.

Standard üzemmód
A kapcsoló alapértelmezett üzemmódja. Ebben az üzemmódban nem felügyelt kapcsolóként működik; minden port külön-külön kommunikálhat egymással.

Prioritási mód
Ebben az üzemmódban a 23-as, 24-es, SFP1-es és SFP2-es portok szolgálnak uplink portként, az 1-8. portok magas prioritású portként szolgálnak. Minden port külön-külön kommunikálhat egymással.

Kiterjesztési mód
Ebben az üzemmódban a 17-22. portok adatátviteli sebessége 10 Mbps-ra csökken, a maximális átviteli távolság 250 méter lehet, és az összes port kommunikálhat egymással.

VLAN mód
Ebben az üzemmódban a kapcsoló 1-22 portjai külön-külön kommunikálhatnak a 23, 24, SFP1, SFP2 portokkal, de egymással nem tudnak kommunikálni. Ezt az üzemmódot engedélyezheti a sugárzási vihar csökkentése és a DHCP sugárzás elszigetelése érdekében.

6KV Kiváló villámvédelem
A kapcsoló különböző biztonsági és védelmi típusokat kínál, beleértve a 6 KV villámvédelmet, a PSE rövidzárlat-védelmet, a PoE túlterhelésvédelmet, a túlfeszültség-áramvédelmet stb. Ezen rendszerek pedig nagymértékben védik a kapcsolót az induktív vihar által okozott károsodásoktól.

370 W nagy teljesítményű kimenet, változatos alkalmazások
Az IEEE802.3AF / AT szabványnak megfelelő 24 db 100/1000M PoE porttal a teljes gép maximális PoE kimenete 370 W, egyetlen porté pedig 30 W. Nem kell tartania a hálózati lelassulástól, valamint elkerülheti az áramkimaradást és az újraindításokat is. Az eszköz stabil tápellátást és adatátvitelt biztosít HD PoE IP kamerákhoz, hozzáférési pontokhoz stb. Ideális választás kis- és középvállalkozásoknak, szállodáknak, iskoláknak, gyáraknak stb.

Intelligens energiagazdálkodás
Tartalmaz chipeket intelligens energiagazdálkodási funkcióval és integrált professzionális chipvezérlő algoritmussal, így képes pontosan kiszámítani a kimeneti teljesítményt. Ha a fogadó berendezés teljesítménye meghaladja a PoE kapcsoló névleges teljesítményét (370 W), az alacsony prioritású port automatikusan kikapcsol, hogy elkerülje a berendezés túlterhelését és meghosszabbítsa a berendezés élettartamát.

Gyártó: Tenda
Portok: 24 db