Keresés

Keresés erre a kulcsszóra: cisco

Termék szűrő
Ár
Kulcsszavak
cisco
Szűrők megjelenítése
Cisco SPA500S SPA5xx-hez programozható kezelőfelület

Cisco SPA500S SPA5xx-hez programozható kezelőfelület

Gyártó: Cisco
Webshop:
Raktáron
27 228 Ft
Újdonság!
Digitus SFP+ 10G DAC Cable 3m, AWG 30

Digitus SFP+ 10G DAC Cable 3m, AWG 30

Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
Gyártó: Digitus
Webshop:
Raktáron
8 033 Ft
Digitus SFP+ 10G DAC Cable 2m, AWG 30

Digitus SFP+ 10G DAC Cable 2m, AWG 30

Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
Gyártó: Digitus
Webshop:
Raktáron
7 013 Ft
Digitus SFP+ 10G DAC Cable 10m, AWG 24

Digitus SFP+ 10G DAC Cable 10m, AWG 24

Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
Gyártó: Digitus
Webshop:
Raktáron
18 398 Ft
Digitus 10G SFP+ DAC Cable 1m, AWG 30

Digitus 10G SFP+ DAC Cable 1m, AWG 30

Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
Gyártó: Digitus
Webshop:
Raktáron
6 063 Ft
Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Cisco-compatible

Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Cisco-compatible

LC Duplex Connector, 850nm, up to 550m, Cisco
Gyártó: Digitus
Webshop:
Raktáron
6 119 Ft
Port Designs San Francisco Backpack 15,6" Grey

Port Designs San Francisco Backpack 15,6" Grey

Hátitáska, 15,6", 385x260x35mm
Kategória: 15,6 "
Gyártó: Port Designs
Webshop:
Raktáron
9 723 Ft
Cisco SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch

Cisco SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch

5xport, 5x10/100
Gyártó: Cisco
Portok: 5 db
Webshop:
Raktáron
11 763 Ft
Cisco SG220-28MP-K9-EU 28-Port Gigabit PoE Smart Switch

Cisco SG220-28MP-K9-EU 28-Port Gigabit PoE Smart Switch

28xport, Fémház, 24x10/100, 2xGigabit, , , PoE osztályPoE, SFT port2
Gyártó: Cisco
Portok: 28 db
Gigabit portok: 2 db
POE: Igen
Webshop:
Raktáron
225 406 Ft
Cisco CBS350-16T-2G-EU Business Smart Switch

Cisco CBS350-16T-2G-EU Business Smart Switch

18xport, Fémház, 16xGigabit, ,
Gyártó: Cisco
Portok: 18 db
Gigabit portok: 16 db
Webshop:
Raktáron
127 337 Ft
Cisco CBS250-16T-2G-EU Business Smart Switch

Cisco CBS250-16T-2G-EU Business Smart Switch

18xport, Fémház, 16xGigabit, ,
Gyártó: Cisco
Portok: 18 db
Gigabit portok: 16 db
Webshop:
Raktáron
94 214 Ft
Cisco SG110-16HP 16-Port Gigabit PoE Switch

Cisco SG110-16HP 16-Port Gigabit PoE Switch

16xport, Fémház, 16xGigabit
Gyártó: Cisco
Portok: 16 db
Gigabit portok: 16 db
Webshop:
Raktáron
78 833 Ft
Cisco SF350-24P 24-Port 10/100 POE Managed Switch

Cisco SF350-24P 24-Port 10/100 POE Managed Switch

24xport, 24x10/100, Ethernet10/100/1000 Mbps, PoE osztályPoE
Gyártó: Cisco
Portok: 24 db
POE: Igen
Webshop:
Raktáron
80 719 Ft
Cisco SG250-50HP 50-Port Gigabit PoE Smart Switch

Cisco SG250-50HP 50-Port Gigabit PoE Smart Switch

48xport, 48xGigabit, , Ethernet10/100/1000 Mbps, PoE osztályPoE+
Gyártó: Cisco
Portok: 48 db
Gigabit portok: 48 db
POE: Igen
329 706 Ft
Cisco SF350-24MP 24-Port 10/100 Max PoE Managed Switch

Cisco SF350-24MP 24-Port 10/100 Max PoE Managed Switch

24xport, 24x10/100, , Ethernet10/100 Mbps, PoE osztályPoE
Gyártó: Cisco
Portok: 24 db
POE: Igen
Webshop:
Raktáron
281 943 Ft