Keresés

Keresés erre a kulcsszóra: nec

Termék szűrő
Ár
Kulcsszavak
nec
Szűrők megjelenítése
Assmann USB 2.0 connection cable, type  A - micro B

Assmann USB 2.0 connection cable, type A - micro B

M/M, 3.0m, USB 2.0 conform, bl
Gyártó: Assmann
Webshop:
Raktáron
699 Ft
Assmann HDMI Standard connection cable, type A

Assmann HDMI Standard connection cable, type A

M/M, 2.0m, w/Ethernet, Full HD, gold, bl
Gyártó: Assmann
1 006 Ft
Nec 24" AS242W LED

Nec 24" AS242W LED

24", 16:9, 1920x1080, Full HD, LED, LED, 5ms, 1000:1, 250cd/m2, VGA, 1xDVI, Black
Gyártó: Nec
Kategória: 24 "
Felbontás: 1920x1080
Webshop:
Raktáron
68 216 Ft
Assmann VGA Monitor connection cable, HD15

Assmann VGA Monitor connection cable, HD15

M/M, 5.0m, 3CF, be
Gyártó: Assmann
Webshop:
Raktáron
1 215 Ft
Assmann USB Type-C connection cable, type C to A

Assmann USB Type-C connection cable, type C to A

M/M, 1.0m, Gen2, 3A, 10GB, 3.1 Version, CE, bl
Gyártó: Assmann
Webshop:
Raktáron
2 333 Ft
Assmann USB 2.0 connection cable, type A

Assmann USB 2.0 connection cable, type A

M/M, 5.0m, USB 2.0 conform, bl
Gyártó: Assmann
Webshop:
Raktáron
838 Ft
Assmann UAE connection cable, RJ10

Assmann UAE connection cable, RJ10

M/M, 2.0m, CU, 4x7x0,12mm, flat, helic, bl
Gyártó: Assmann
Webshop:
Raktáron
447 Ft
Assmann HDMI Ultra High Speed connection cable, type A

Assmann HDMI Ultra High Speed connection cable, type A

M/M, 2.0m, w/Ethernet, UHD 8K 60Hz, gold, bl
Gyártó: Assmann
Webshop:
Raktáron
2 570 Ft
Assmann HDMI Ultra High Speed connection cable, type A

Assmann HDMI Ultra High Speed connection cable, type A

M/M, 1.0m, w/Ethernet, UHD 8K 60Hz, gold, bl
Gyártó: Assmann
Webshop:
Raktáron
1 970 Ft
Digitus HDMI Premium High Speed connection cable, type A

Digitus HDMI Premium High Speed connection cable, type A

M/M, 1.0m, Ultra HD 60p, gold, bl
Gyártó: Digitus
Webshop:
Raktáron
1 802 Ft
Digitus HDMI Premium High Speed connection cable, type A

Digitus HDMI Premium High Speed connection cable, type A

M/M, 3.0m, w/Ethernet, Ultra HD 60p, gold, bl
Gyártó: Digitus
Webshop:
Raktáron
4 037 Ft
Assmann HDMI High Speed connection cable, type A, w/ amp.

Assmann HDMI High Speed connection cable, type A, w/ amp.

M/M, 20.0m, Full HD 60p, CE, gold, bl
Gyártó: Assmann
Webshop:
Raktáron
26 711 Ft
Digitus Gigabit Ethernet PoE+ Media Converter, Multimode

Digitus Gigabit Ethernet PoE+ Media Converter, Multimode

802.3at, 30W, SC connector, up to 0.5km
Gyártó: Digitus
Webshop:
Raktáron
37 915 Ft
Digitus 155Mbps SFP Module, Multimode

Digitus 155Mbps SFP Module, Multimode

LC Duplex Connector, 1310nm, up to 2km
Gyártó: Digitus
Webshop:
Raktáron
9 346 Ft
Digitus CAT5e F-UTP Patch Cable 5m Grey

Digitus CAT5e F-UTP Patch Cable 5m Grey

CAT5e, F-UTP, Patch Cable, 5m, Grey
Gyártó: Digitus
Webshop:
Raktáron
950 Ft