Kosár
Fiókom

Hálózati eszközök

Termék szűrő
Gyártó
Ár
Szűrők megjelenítése
Linksys LAPPI30W-EU Gigabit PoE+ Injector TAA Compliant

Linksys LAPPI30W-EU Gigabit PoE+ Injector TAA Compliant

Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Linksys
26 537 Ft
Ubiquiti POE-24-24W-G-WH Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A) White

Ubiquiti POE-24-24W-G-WH Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A) White

Gyártó: Ubiquiti
6 952 Ft
ATEN USB VGA/Audio Cat 5 KVM Extender

ATEN USB VGA/Audio Cat 5 KVM Extender

Webshop:
Rendelhető
Gyártó: ATEN
175 260 Ft
ACT AC7770 4K DisplayPort Extender Set

ACT AC7770 4K DisplayPort Extender Set

Webshop:
Raktáron
Gyártó: ACT
131 430 Ft
Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, HPE-compatible

Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, HPE-compatible

LC Duplex Connector, 850nm, up to 550m, HPE
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Digitus
12 531 Ft
ACT AC7870 4K HDMI Chainable Receiver

ACT AC7870 4K HDMI Chainable Receiver

Webshop:
Raktáron
Gyártó: ACT
131 430 Ft
ACT AC7800 HDMI extender set, single CAT6 50m Black

ACT AC7800 HDMI extender set, single CAT6 50m Black

Webshop:
Raktáron
Gyártó: ACT
27 735 Ft
Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal 24V/0,5A/5 Pack)

Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal 24V/0,5A/5 Pack)

Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Ubiquiti
23 441 Ft
Gembird RJ45/PLUG5SP/10 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 10 pcs per bag

Gembird RJ45/PLUG5SP/10 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 10 pcs per bag

Webshop:
Raktáron
Gyártó: Gembird
570 Ft
ATEN 4-port USB 2.0 CAT 5 Extender (100m)

ATEN 4-port USB 2.0 CAT 5 Extender (100m)

Webshop:
Rendelhető
Gyártó: ATEN
254 755 Ft
Logilink MP0019 RJ12 Plug 100db/csomag

Logilink MP0019 RJ12 Plug 100db/csomag

Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Logilink
2 220 Ft
APC PNETR6 Surge Module for CAT6 or CAT5/5e Network Line

APC PNETR6 Surge Module for CAT6 or CAT5/5e Network Line

Webshop:
Rendelhető
Gyártó: APC
23 967 Ft
Gembird USB extender CAT5e data cable 30m Black

Gembird USB extender CAT5e data cable 30m Black

Webshop:
Raktáron
Gyártó: Gembird
6 412 Ft
Gembird RJ45/PLUG6SP/10 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 10 pcs per bag

Gembird RJ45/PLUG6SP/10 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 10 pcs per bag

Webshop:
Raktáron
Gyártó: Gembird
686 Ft
Gembird RJ45/PLUG5SP/50 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 50 pcs per bag

Gembird RJ45/PLUG5SP/50 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 50 pcs per bag

Webshop:
Raktáron
Gyártó: Gembird
2 322 Ft
Gembird RJ45/PLUG5SP/100 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 100 pcs per bag

Gembird RJ45/PLUG5SP/100 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 100 pcs per bag

Webshop:
Raktáron
Gyártó: Gembird
3 929 Ft
Gembird RJ45/PLUG3UP6/50 Modular plug 8P8C 6u Gold plated 50 pcs per bag

Gembird RJ45/PLUG3UP6/50 Modular plug 8P8C 6u Gold plated 50 pcs per bag

Webshop:
Raktáron
Gyártó: Gembird
1 037 Ft
Gembird RJ45/PLUG3UP6/10 Modular plug 8P8C 6u Gold plated 10 pcs per bag

Gembird RJ45/PLUG3UP6/10 Modular plug 8P8C 6u Gold plated 10 pcs per bag

Webshop:
Raktáron
Gyártó: Gembird
277 Ft
Gembird NCA-SP-02 LAN port combiner/splitter FTP

Gembird NCA-SP-02 LAN port combiner/splitter FTP

Gyártó: Gembird
1 446 Ft
Gembird RJ45/LC-PTU-01/50 Modular plug 8P8C for solid Universal LAN cable UTP 50 pcs per bag

Gembird RJ45/LC-PTU-01/50 Modular plug 8P8C for solid Universal LAN cable UTP 50 pcs per bag

Webshop:
Raktáron
Gyártó: Gembird
1 358 Ft