Távsegítség
Kosár
Fiókom

Hálózati eszközök

Termék szűrő
Gyártó
Ár
Szűrők megjelenítése
Mikrotik XQ+85MP01D

Mikrotik XQ+85MP01D

Hálózati adó-vevő modul
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Mikrotik
41 712 Ft
Logilink Cat.5e Keystone Inline Coupler UTP 14,5mm width Black

Logilink Cat.5e Keystone Inline Coupler UTP 14,5mm width Black

Keystone modul, Black
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Logilink
409 Ft
Logilink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless only 14.8 mm width

Logilink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless only 14.8 mm width

Keystone modul
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Logilink
1 256 Ft
Logilink NP0034A CAT6 RJ45 UTP Inline Coupler 1:1 Black

Logilink NP0034A CAT6 RJ45 UTP Inline Coupler 1:1 Black

Csatlakozó átalakító, Black
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Logilink
730 Ft
Logilink Field assembly plug Cat.8.1 & Cat.6A shielded EconLine

Logilink Field assembly plug Cat.8.1 & Cat.6A shielded EconLine

Adapter
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Logilink
1 782 Ft
Logilink Cat.6 surface mounted box 1 x RJ45 UTP White

Logilink Cat.6 surface mounted box 1 x RJ45 UTP White

Adapter, White
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Logilink
1 066 Ft
Teltonika TRB140 Industrial Rugged LTE Gateway Grey

Teltonika TRB140 Industrial Rugged LTE Gateway Grey

Gateway, Grey
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Teltonika
67 899 Ft
Teltonika TRB256 Industrial NB-IoT Gateway Black

Teltonika TRB256 Industrial NB-IoT Gateway Black

Gateway, Black
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Teltonika
67 913 Ft
Gembird RJ45/PLUG5SP/100 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 100 pcs per bag

Gembird RJ45/PLUG5SP/100 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 100 pcs per bag

Vezeték csatlakozó, Transparent
Webshop:
Raktáron
Gyártó: Gembird
4 075 Ft
D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

Hálózati adó-vevő modul
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: D-Link
44 633 Ft
DeLock Telephone Cable RJ10 plug to RJ10 jack with connection cable 30 mm Transparent/White

DeLock Telephone Cable RJ10 plug to RJ10 jack with connection cable 30 mm Transparent/White

Adapter, Transparent
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: DeLock
1 183 Ft
DeLock Telephone Cable Anti-Twist Adapter RJ10 plug to RJ10 jack Transparent/Black

DeLock Telephone Cable Anti-Twist Adapter RJ10 plug to RJ10 jack Transparent/Black

Adapter, Transparent
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: DeLock
1 095 Ft
DeLock Telephone Cable Anti-Twist Adapter RJ10 plug to RJ10 jack Transparent/White

DeLock Telephone Cable Anti-Twist Adapter RJ10 plug to RJ10 jack Transparent/White

Adapter, Transparent
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: DeLock
1 095 Ft
DeLock RJ45 plug to RJ45 jack Adapter Cat.6A 90° left angled

DeLock RJ45 plug to RJ45 jack Adapter Cat.6A 90° left angled

Adapter, Black
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: DeLock
2 541 Ft
DeLock Keystone cover white with 8mm hole 4 pieces

DeLock Keystone cover white with 8mm hole 4 pieces

Kiegészítő, Grey
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: DeLock
745 Ft
DeLock Keystone Desktop Patch Panel 12 Port Grey

DeLock Keystone Desktop Patch Panel 12 Port Grey

Keystone modul, Grey
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: DeLock
7 390 Ft
Gembird NCA-SP-02 LAN port combiner/splitter FTP

Gembird NCA-SP-02 LAN port combiner/splitter FTP

Adapter
Webshop:
Raktáron
Gyártó: Gembird
1 592 Ft
DeLock Coupler for network cable Cat.6 STP toolfree

DeLock Coupler for network cable Cat.6 STP toolfree

Kiegészítő, Grey
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: DeLock
3 067 Ft
D-Link DEM-432XT 10GBase‑LR SFP+ Transceiver (10 Km)

D-Link DEM-432XT 10GBase‑LR SFP+ Transceiver (10 Km)

Hálózati adó-vevő modul
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: D-Link
744 066 Ft
DeLock SFP+ Modul 10GBase-LR SM 1310 nm

DeLock SFP+ Modul 10GBase-LR SM 1310 nm

Hálózati adó-vevő modul, Grey
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: DeLock
18 943 Ft