Keresés

Switch

Termék szűrő
Gyártó
Portok
Gigabit portok
POE
Ár
Szűrők megjelenítése
Nedis 2-port VGA Switch

Nedis 2-port VGA Switch

2xport
Gyártó: Nedis
Portok: 2 db
Webshop:
Raktáron
2 501 Ft
Újdonság!
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul; Gigabit; LC csatlakozó felület

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul; Gigabit; LC csatlakozó felület

Gyártó: ZyXEL
Webshop:
Raktáron
37 943 Ft
Újdonság!
Hikvision DS-3E0310P-E/M

Hikvision DS-3E0310P-E/M

Gyártó: Hikvision
Portok: 10 db
Webshop:
Raktáron
21 654 Ft
Hama 4K-HDMI Switch 3x1

Hama 4K-HDMI Switch 3x1

3xport
Gyártó: Hama
Portok: 3 db
8 298 Ft
ATEN 2-Port 4K HDMI Splitter

ATEN 2-Port 4K HDMI Splitter

2xport, Fémház
Gyártó: ATEN
Portok: 2 db
Webshop:
Raktáron
17 798 Ft
TP-Link TL-SG3428XMP JetStream 24-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+

TP-Link TL-SG3428XMP JetStream 24-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+

24xport, 24xGigabit, , Menedzselhetőségmenedzselhető, Ethernet10/100/1000 Mbps
Gyártó: TP-Link
Portok: 24 db
Gigabit portok: 24 db
Webshop:
Raktáron
245 579 Ft
QNAP QSW-1105-5T Instant upgrade to 2.5GbE connection

QNAP QSW-1105-5T Instant upgrade to 2.5GbE connection

5xport, 5x2,5GB/s, Menedzselhetőségnem menedzselhető
Gyártó: QNAP
Portok: 5 db
Webshop:
Raktáron
53 421 Ft
HP Aruba 2530 48G PoE+ Switch

HP Aruba 2530 48G PoE+ Switch

48xport, Fémház, 48xGigabit, , , PoE portok48, Menedzselhetőségmenedzselhető, Ethernet10/100/1000 Mbps, PoE osztályPoE+
Gyártó: HP
Portok: 48 db
Gigabit portok: 48 db
POE: Igen
Webshop:
Raktáron
619 765 Ft
Planet PLANET Industrial Layer 2  8-Port 10/100/1000T PoE

Planet PLANET Industrial Layer 2 8-Port 10/100/1000T PoE

Wall-mount Managed Switch, 2 x SFP
Gyártó: Planet
Webshop:
Raktáron
140 329 Ft
Planet PLANET Industrial Gigabit PoE+ Splitter, 802.3at

Planet PLANET Industrial Gigabit PoE+ Splitter, 802.3at

selectable power output: 12VDC, 24VDC, 802.3at
Gyártó: Planet
Webshop:
Raktáron
30 022 Ft
Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch

Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch

4-port + 2-port SC Singlemode, 1310nm, up to 15km
Gyártó: Planet
Webshop:
Raktáron
60 113 Ft
Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch

Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch

4-port + 2-port SC Multimode, 1310nm, up to 2km
Gyártó: Planet
Webshop:
Raktáron
37 132 Ft
Planet PLANET Fast Ethernet PoE Switch

Planet PLANET Fast Ethernet PoE Switch

4-port PoE + 1-port uplink, 60W PoE budget
Gyártó: Planet
POE: Igen
Webshop:
Raktáron
19 348 Ft
Digitus Intelligent VGA Video Matrix 8x8, 2048x1536@60hz

Digitus Intelligent VGA Video Matrix 8x8, 2048x1536@60hz

8xVGA+Audio In <=> 8xVGA+Audio Out, 450 MHz
Gyártó: Digitus
Webshop:
Raktáron
214 034 Ft
Digitus Industrial Gigabit PoE++ Splitter, 802.3bt

Digitus Industrial Gigabit PoE++ Splitter, 802.3bt

selectable power output: 12VDC,16VDC,24VDC,48VDC,
Gyártó: Digitus
Webshop:
Raktáron
35 610 Ft