Távsegítség
Kosár
Fiókom

Keresés erre a kulcsszóra: hálózati

Termék szűrő
Ár
Kulcsszavak
hálózati
Szűrők megjelenítése
Logilink Hálózati Elosztó 1DIN Fali White

Logilink Hálózati Elosztó 1DIN Fali White

Fali elosztó, 1xDIN, White
Webshop:
Rendelhető
2 278 Ft
Logilink Hálózati Elosztó 3DIN 1,5m White

Logilink Hálózati Elosztó 3DIN 1,5m White

Elosztó, 3xDIN, 1,5m, White
Webshop:
Rendelhető
1 621 Ft
Logilink Hálózati Elosztó Kapcsolóval 3DIN 1,5m White

Logilink Hálózati Elosztó Kapcsolóval 3DIN 1,5m White

Elosztó, 3xDIN, 1,5m, Kapcsoló, White
Webshop:
Rendelhető
1 607 Ft
Mikrotik XQ+85MP01D

Mikrotik XQ+85MP01D

Hálózati adó-vevő modul
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Mikrotik
41 580 Ft
Digitus CAT6A U-FTP Patch Cable 3m Grey

Digitus CAT6A U-FTP Patch Cable 3m Grey

Patch Cable, CAT6A , U-FTP, 3m, Grey
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Digitus
2 790 Ft
Digitus FO pigtail set, 12 pcs., SC, MM OM3 50/125 µ

Digitus FO pigtail set, 12 pcs., SC, MM OM3 50/125 µ

Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Digitus
7 945 Ft
Digitus DK-2512-01/3 száloptikás kábel 1 M ST SC I-VH OM3 Blue

Digitus DK-2512-01/3 száloptikás kábel 1 M ST SC I-VH OM3 Blue

Optikai kábel, OM3, 1m, Blue
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Digitus
1 709 Ft
Digitus DK-2922-10 száloptikás kábel 10 M I-VH OS2 Yellow

Digitus DK-2922-10 száloptikás kábel 10 M I-VH OS2 Yellow

Optikai kábel, OS2, 10m, Yellow
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Digitus
2 687 Ft
Digitus DK-2931-03 száloptikás kábel 3 M LC ST I-VH OS2 Yellow

Digitus DK-2931-03 száloptikás kábel 3 M LC ST I-VH OS2 Yellow

Optikai kábel, OS2, 3m, Yellow
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Digitus
1 913 Ft
Digitus DK-2531-02/3 száloptikás kábel 2 M LC ST I-VH OM3 Blue

Digitus DK-2531-02/3 száloptikás kábel 2 M LC ST I-VH OM3 Blue

Optikai kábel, OM3, 2m, Blue
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Digitus
1 884 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 2m Blue

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 2m Blue

Patch Cable, CAT6, U-UTP, 2m, Blue
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Digitus
497 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 1m Black

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 1m Black

Patch Cable, CAT6, U-UTP, 1m, Black
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Digitus
351 Ft
HP Zbook 230W Slim Smart 4,5mm AC Adapter Black

HP Zbook 230W Slim Smart 4,5mm AC Adapter Black

Hálózati töltő, 180x88x25,4mm
Webshop:
Rendelhető
Kategória: Hálózati töltő
Gyártó: HP
47 977 Ft
QNAP NAS TVS-H874X-I9-64G (64GB) (8 HDD)

QNAP NAS TVS-H874X-I9-64G (64GB) (8 HDD)

3,5" or 2,5", SATA/M.2, 8xHDD, 2xM.2, 2x2,5GLAN, 2x10GLAN, 2xUSB 3.2, 1xUSB-C,
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: QNAP
LAN: 2x10GLAN
2 288 837 Ft
QNAP NAS TL-D1600S (16HDD) Bővítőegység

QNAP NAS TL-D1600S (16HDD) Bővítőegység

3,5" or 2,5", SATA, 16xHDD
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: QNAP
562 628 Ft
QNAP NAS HS-264-8G (8GB) (2HDD)

QNAP NAS HS-264-8G (8GB) (2HDD)

3,5" or 2,5", SATA, 2xHDD, 2xLAN, 2x2,5GLAN, 2xUSB 3.2,
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: QNAP
LAN: 2x2,5GLAN
412 474 Ft
QNAP NAS TVS-672XT-I3-8G (8GB) (6HDD)

QNAP NAS TVS-672XT-I3-8G (8GB) (6HDD)

3,5" or 2,5"orM.2., SATA/M.2, 6xHDD, 2xM.2, 2x10GLAN, 1xUSB 3.1, 2xUSB 3.2, 2xUSB-C,
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: QNAP
LAN: 2x10GLAN
1 099 348 Ft
TP-Link VIGI NVR2016H-16MP VIGI 16 Channel PoE+ Network Video Recorder

TP-Link VIGI NVR2016H-16MP VIGI 16 Channel PoE+ Network Video Recorder

Max csatornaszám16, Rögzítési sávszélesség80Mbps, Kimeneti sávszélesség60Mbps, 16MP, 16xPoE portok száma, 2xMerevlemez slotok, Merevlemez méretMax 10TB/HDD, KódolásH.264(+) ...
Webshop:
Rendelhető
364 628 Ft
Hikvision DS-7608NXI-K1/ALARM4+1

Hikvision DS-7608NXI-K1/ALARM4+1

Max csatornaszám8, Rögzítési sávszélesség80Mbps, Kimeneti sávszélesség80Mbps, 12MP, 1xMerevlemez slotok, Merevlemez méretMax 10TB/HDD, KódolásH.265, 4xRiasztás bemenet, 1xRiasztás ...
Webshop:
Rendelhető
139 317 Ft
Mikrotik MT48-480095-11DG Power supply 48V/0.95A Black

Mikrotik MT48-480095-11DG Power supply 48V/0.95A Black

Hálózati töltő, Kábel csatlakozó DC, 48V, 0,95A, 45,6W, Black
Webshop:
Rendelhető
Gyártó: Mikrotik
6 061 Ft