Epson EcoTank L121 Tintasugaras Nyomtató

Epson EcoTank L121 Tintasugaras Nyomtató

Cikkszám: C11CD76412
Tintasugaras, Színes, 33lap/perc, 5760x1440dpi, A4, USB, Patronok/tonerek:C13T66414A;C13T66424A;C13T66434A;C13T66444A

Tintapatron nélküli nyomtatás
Az Epson legkisebb, egyfunkciós EcoTank nyomtatója költséghatékony és megbízható színes nyomtatást biztosít.
Az otthoni irodákba és a nyomtatási költségeiket csökkenteni kívánó diákok számára ideális választás a kompakt, megbízható, négyszínű, tintapatron nélkül működő nyomtató, amely Micro Piezo nyomtatófej-technológiát és eredeti Epson tintát használ – így a felhasználók az Epson-minőséget rendkívül alacsony áron élvezhetik.

Rendkívül alacsony költségű nyomtatás
Az L121 nyomtató megfizethető árú nyomtatást, és rendkívül alacsony nyomatköltséget kínál. Minden tintapalack akár 4500 fekete-fehér és 7500 színes oldal 1, nyomtatását szavatolja, rendkívül alacsony lapköltség mellett.

Egyszerűen használható és megbízható
Növelje a termelékenységet és csökkentse az állásidőt a problémamentes beállítás és a megbízható nyomtatás segítségével. A nyomtató egyedi, nagy kapacitású tintatartály-rendszere megbízható színes nyomtatást garantál, a tinta újratöltése problémamentes és egyszerű. Az Epson gyári tintatartályok ergonómiailag kedvező kialakítása lehetővé teszi a tintatartály könnyű, cseppmentes újratöltését. Az L121 40 ml-es tintatartályainak köszönhetően kisebb és kompaktabb kialakítású, így könnyedén elhelyezhető az otthoni irodákban és a diákok hálószobáiban. Ennek a nyomtatónak az üzemeltetése a 12 hónapos (vagy 15 000 oldalas) jótállásnak köszönhetően biztos és megbízható.

Epson minőségű nyomtatás
Az L121 az eredeti Epson tintának és a Micro Piezo-technológiának köszönhetően biztosítja a nyomatok állandó minőségét. A fekete-fehér módban 9 lap/perces és a színes módban 4,8 lap/perces ISO nyomtatási sebesség2 biztosítja, hogy ne kelljen várakoznia a nyomatok elkészülésére.

Főbb jellemzők:
- Epson minőség Egyedi, újratölthető tintatartály