EQuip Universal Media Player Mount Black

EQuip Universal Media Player Mount Black

Cikkszám: 650896
Számítógép, Fali

Az Equip 650896 univerzális médialejátszó tartó egy sokoldalú és hatékony megoldás, amelyet arra terveztek, hogy biztonságosan rögzítse a különböző médialejátszókat, streaming eszközöket vagy kis set-top boxokat a televízióra vagy a falra. Ez a tartó a médialejátszó modellek széles skálájával kompatibilis, univerzális kialakítást kínálva a különféle beállításokhoz.

A kompakt és állítható kialakítású tartó stabil platformot biztosít a médialejátszónak, miközben rendezett és könnyen hozzáférhető marad. Alkalmas televíziókkal, monitorokkal vagy más kijelzőfelületekkel való használatra.

A telepítés általában egyszerű, az univerzális kialakítás pedig biztosítja a kompatibilitást a különböző formájú és méretű médialejátszókkal. A tartó állítható konzolokat vagy pántokat kínálhat a készülék biztonságos rögzítéséhez.