FIXED Bikee Plus Black

FIXED Bikee Plus Black

Cikkszám: FIXBIP-BK
Tartó kerékpárra, Univerzális

A FIXED Bikee Plus univerzális tartó ideális megoldás a telefon biztonságos használatához kerékpározás, motorozás vagy robogózás közben. Az edzett műanyagból készült tartó minden, legfeljebb 6,8 hüvelyk átmérőjű mobiltelefonhoz alkalmas, és 20-32 mm átmérőjű kormányra rögzíthető. Amikor először helyezi a telefont a tartóba, egyszerűen állítsa be a fogó optimális szélességét a tartó oldalán található kerék elforgatásával, amíg a telefon szilárdan rögzül. Az így beállított fogó pozíciója a tartó minden további használatakor megmarad, és a telefon későbbi behelyezése vagy eltávolítása csak az oldalsó kar reteszelésével vagy feloldásával szabályozható. A fogó szilikonbetétje megvédi a telefont a sérülésektől, és még nagyobb stabilitást biztosít a telefon behelyezésekor. Az ideális betekintési szöget a forgatható csuklóval állíthatja be. Maga a tartó egyszerűen felhelyezhető a kormányra, és a csomagban található szerszámok segítségével meghúzható. A FIXED Bikee Plus tartóval a városi utcákon és a kihívást jelentő erdei terepeken is biztonságosan közlekedhet úgy, hogy telefonja mindig szem előtt van.

Tulajdonságok:
-univerzális telefontartó kerékpárhoz, motorkerékpárhoz és robogóhoz
-kompatibilis a 20-32 mm átmérőjű kormányokkal
-6-os átmérőjű telefonokhoz alkalmas.8"
-fogók szélessége 62-88 mm
-fogók feszítő mechanizmussal
-egy rendszer a telefon gyors rögzítéséhez és feloldásához
-egyszerű egykezes működtetés
-tartós kialakítás edzett műanyagból
-fogók védő szilikon párnázása
-stabil tartást biztosít még a legnagyobb rázkódások esetén is
-360°-os forgatható csukló a látószög beállításához
-tartó egyszerű felszerelése
-különböző kormányátmérőjű műanyag redukciókat tartalmaz a csomag.

Gyártó: FIXED