FIXED LED Ring Black

FIXED LED Ring Black

Cikkszám: FIXLR-BK
Körlámpa, Univerzális

Az univerzális FIXED LEDRing állvány körkörös világítással egy professzionális kiegészítő videofelvételhez, streaminghez és fényképezéshez.

Telefonjával, táblagépével, fényképezőgépével vagy akciókamerájával együtt az állvány egy kis forgatási stúdiót hoz létre közvetlenül otthonában.

Az állvány legfőbb előnye a 120 LED-del ellátott fénygyűrű. Az USB tápkábel távirányítóval rendelkezik, amely három hőmérsékleti üzemmóddal és tíz fényerősséggel rendelkezik a tökéletes megvilágítás beállításához.

Az 5-8,8 cm széles, rugalmas karral ellátott telefonhoz való fogó közvetlenül a fénygyűrű közepén található. Az 5 - 24 cm széles, tablethez és telefonhoz tervezett állvány teleszkópos lábán található, állítható fogója minden méretű különböző eszközzel megbirkózik.

Mikrofon vagy akciókamera, a különböző eszközökhöz való széleskörű alkalmazás és a tökéletes megvilágítás teszi a FIXED LEDRin állványt ideális eszközzé minden lelkes multimédiás tartalomkészítő számára a közösségi hálózatokon és máshol.

Gyártó: FIXED