Hercules DJControl Starlight Keverőpult Black

Hercules DJControl Starlight Keverőpult Black

Cikkszám: 4780884

Rendkívül kompakt, ultrakönnyű, ultrapraktikus és a fényeivel egyedülálló keverőpult: a DJControl Starlight a Serato DJ Lite-tal való keveréshez és scratchelés szükséges összes funkciót tartalmazza.

A beépített audio interfésszel a DJControl Starlight lehetővé teszi, hogy a fejhallgatón meghallgasd a mixed mielőtt azt a hangszóron is lejátszanád, ami tökéletes a tanuláshoz vagy új mixek létrehozásához. A rendszer méretei ellenére annyira fejlett, hogy minden lényeges tulajdonsággal büszkélkedhet, mint például a  "bass equalization", a tekerő gombok a sima átmenetekhez vagy az érintés érzékeny lemezek a scratcheléshez. További bónusz: a fényes és erős RGB háttérvilágítás egyedi stroboszkóp effektekkel, hogy megkönnyítse a tanulást.