Jabra Speak 710 UC Wireless Speaker Black

1.0, USB, Bluetooth, Mikrofon, 150Hz-20kHz, Black
Webshop: Raktáron

Speak 710
Prémium hordozható kihangosító csodálatos hangzással konferenciahívásokhoz és zenehallgatáshoz

Magával ragadó hangzás hívásokhoz és zenéhez
Tapasztalja meg a minden irányba mutató mikrofont és a HD hangot. Ideális beszédhez, zenéhez és multimédiához A minden irányú mikrofon 360 fokos lefedettséget biztosít, és bármilyen szögből felveszi a hangokat.

Intuitív plug-and-play csatlakoztathatóság
Másodpercek alatt csatlakoztatható laptophoz, okostelefonhoz vagy táblagéphez USB-n vagy Bluetooth®-on keresztül.

Exkluzív hordozható kialakítás
Legyen mobil a könnyű kialakítással (298 g), az utazást segítő védőtáskával és a 15 órás akkumulátor-üzemidővel

Két Jabra Speak 710 vezeték nélküli párosítása
Igazi, sztereó hangzást keres, vagy nagyobb értekezletet szeretne tartani? Párosíthat két Jabra Speak 710-et másodpercek alatt, és könnyedén lefedhet egy 12 fős tárgyalótermet, vagy élvezheti a még erőteljesebb sztereó zenét.

Egy az univerzummal (a telefonok és platformok univerzumával)
Fejhallgatóink és kihangosítóink több mint 10 000 hagyományos asztali telefonnal működnek együtt. Jövőállóak és kompatibilisek az összes softphone- és webklienssel, a Microsoft Teams-től a Mitelig.

Az UC-platformmal zökkenőmentesen együttműködő, optimalizált és megbízható eszközök biztosítása munkatársai számára kulcsfontosságú a termelékenység, a hangminőség és a kevesebb IT-probléma szempontjából. A Jabra a platformok hosszú listájával tesztelte az eszközöket, és a fejhallgatók és kihangosítók széles választékából Microsoft Teams tanúsítvánnyal rendelkező változatokat kínál.

Kategória: 1.0
Gyártó: Jabra